Onze vestigingen

Er is altijd wel een vestiging bij jou in de buurt.

Amersfoort Rahman

Juliettestraat 44
3816RC, Amersfoort 
amersfoort@milligorus.nl

View Map

Amsterdam Ayasofya

Piri Reïsplein 101 
1057 KH, Amsterdam 
amsterdam.ayasofya@milligorus.nl

View Map

Amsterdam Cafer-i Sadik

Groenpad 2
1068 EB,  Amsterdam
amsterdam.caferisadik@milligorus.nl

View Map

Amsterdam Mevlana

B. Gansendonckstraat 2
1061 DA, Amsterdam
amsterdam.mevlana@milligorus.nl

View Map

Amsterdam Selimiye

Govert Flinckstraat 268 
1073 CG, Amsterdam 
amsterdam.selimiye@milligorus.nl

View Map

Barneveld Mescid-i Aksa

Ds. J. Mensinggapad 4
3772 AJ, Barneveld
barneveld@milligorus.nl

View Map

Beverwijk Fatih

Wijk aan duinerweg 12
1944 TN, Beverwijk
beverwijk@milligorus.nl

View Map

Deventer Abdül-Hamit

Sint Jurienstraat 42
7412 XJ, Deventer
deventer@milligorus.nl

View Map

Enschede Davet

Veilingstraat 3
7545 LZ, Enschede
enschede@milligorus.nl

View Map

Haarlem Fatih

Generaal Spoorlaan 2
2025 NB, Haarlem
haarlem.fatih@milligorus.nl

View Map

Haarlem Furkan

Wenenstraat 4
2034 CR, Haarlem
haarlem.furkan@milligorus.nl

View Map

Heemskerk Ulu Camii

Duitslandlaan 3-A
1966 XA, Heemskerk
heemskerk@milligorus.nl

View Map

Hilversum Merkez

Herenstraat 8
1211 CB, Hilversum
hilversum@milligorus.nl

View Map

Hoofddorp Mevlana

Wormerstraat 27
2131 AX, Hoofddorp
hoofddorp@milligorus.nl

View Map

Hoogezand Hicret

Burg v Roijenstr Oost 22
9602 CJ, Hoogezand
hoogezand@milligorus.nl

View Map

Oldenzaal Hilal

Scholtenhoeklaan 2
7573 BH, Oldenzaal
oldenzaal@milligorus.nl

View Map

Soest Huzur

Dalweg 77
3764 BT, Soest
soest@milligorus.nl

View Map

Utrecht Mescid-i Aksa

Royard van de hamkade 18
3552 CM, Utrecht
utrecht@milligorus.nl

View Map

Weesp Alaaddin

Papellaan 47
1382 RH, Weesp
weesp@milligorus.nl

View Map

Zaandam Osmanlı

Steve Bikoplein 1
1501 PX, Zaandam
zaandam@milligorus.nl

View Map

Amsterdam El-Kübra KT

Distelweg 4
1031 HE, Amsterdam
kt.amsterdamelkubra@milligorus.nl

View Map

Amsterdam İkra KT

Adriaan van Swietenhof 7
1067 PB, Amsterdam
kt.amsterdamikra@milligorus.nl

View Map

Amsterdam MGT Gençlik Merkezi

Wiltzanghlaan 90
1061 HC, Amsterdam
gt.mgtmevlana@milligorus.nl

View Map

Meld je aan voor onze Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze online nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en al onze toekomstige evenementen!