AMERSFOORT RAHMAN

Juliëttestraat 44
3816 RC, Amersfoort

Telefoonnummer: 033 472 4161
E-mailadres: amersfoort@milligorus.nl

AMSTERDAM SELIMIYE

Govert Flinckstraat 286
1073 CG, Amsterdam

Telefoonnummer: 020 671 8885
E-mailadres: selimiye@milligorus.nl

AMSTERDAM MEVLANA

Baas Gansendonckstraat 2
1061 DA, Amsterdam

Telefoonnummer: 020 684 9684
E-mailadres: mevlana@milligorus.nl

AMSTERDAM
CAFER-I SADIK

Groenpad 2
1068 EB, Amsterdam

Telefoonnummer: 020 610 3743
E-mailadres: caferisadik@milligorus.nl

AMSTERDAM AYASOFYA

Piri Reïsplein 101
1057 KH, Amsterdam

Telefoonnummer: 06 22252222
E-mailadres: ayasofya@milligorus.nl

BEVERWIJK FATIH CAMII

Rozengracht 150
1016 NJ, Amsterdam

Telefoonnummer: 020 627 4668
E-mailadres: beverwijk@milligorus.nl

DEVENTER

Sint Jurrienstraat 42
7412 XJ, Deventer

Telefoonnummer: 0570 600 626
E-mailadres: deventer@milligorus.nl

ENSCHEDE

Veilingstraat 3
7545 LZ, Enschede

Telefoonnummer: 053 434 2826
E-mailadres: enschede@milligorus.nl

HAARLEM FURKAN

Wenenstraat 4
2034 CR, Haarlem

Telefoonnummer: 020 410 11 48
E-mailadres: haarlem@milligorus.nl

HAARLEM FATIH

Generaal Spoorlaan 4
2025 NB, Haarlem

Telefoonnummer: 06 48369120
E-mailadres: haarlem.fatih@milligorus.nl

UTRECHT

Royaards van Den Hamkade 18
3552 CM, Utrecht

Telefoonnummer: 030 244 2430
E-mailadres: utrecht@milligorus.nl

SOEST

Dalweg 77-79
3764 BT, Soest

Telefoonnummer: 020 410 11 48
E-mailadres: soest@milligorus.nl

HOOGEZAND

Burgemeester van Roijenstraat Oost 20
9602 CJ, Hoogezand

Telefoonnummer: 0598 326 066
E-mailadres: hoogezand@milligorus.nl

OLDENZAAL

Scholtenhoeklaan 2
7573 BH, Oldenzaal

Telefoonnummer: 0541-519210
E-mailadres: oldenzaal@milligorus.nl

HILVERSUM

Herenstraat 8
1211 CB, Hilversum

Telefoonnummer: 035 624 1825
E-mailadres: hilversum@milligorus.nl

HEEMSKERK

Duitslandlaan 3-A
1966 XA, Heemskerk

Telefoonnummer: 0251 293 860
E-mailadres: heemskerk@milligorus.nl

HOOFDDORP

Wormerstraat 27
2131 AX, Hoofddorp

Telefoonnummer: 06 24 34 57 97
E-mailadres: hoofddorp@milligorus.nl

VEENDAM

Doctor Bosstraat 46
9645 JJ, Veendam

Telefoonnummer: 020 410 11 48
E-mailadres: veendam@milligorus.nl

WEESP

Papelaan 47
1382 RH, Weesp

Telefoonnummer: 020 410 11 48
E-mailadres: weesp@milligorus.nl

ZUTPHEN

Thorbeckesingel 50
7204 KT, Zutphen

Telefoonnummer: 020 410 11 48
E-mailadres: zutphen@milligorus.nl

ZAANDAM

Steve Bikoplein 1
1501 PX, Zaandam

Telefoonnummer: 075 202 73008
E-mailadres: zaandam@milligorus.nl

BARNEVELD

Dominee J. Mensingapad 4
3772 CB, Barneveld

Telefoonnummer: 0342 414 588
E-mailadres: barneveld@milligorus.nl

Meld je aan voor onze Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze online nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en al onze toekomstige evenementen!